Magda Gessler – jedna z najbardziej popularnych restauratorek w Polsce

Praktycznie każdy w Polsce chyba zna taką osobę jak Magda Gessler. Wiadomo, że większość z nas poznała ją bliżej, gdy zaczęła ona prowadzić w TVN Kuchenne Rewolucje, gdzie przywracała do łask klientów lokale na terenie całej Polski.

W czasie przemian było mnóstwo emocji i nieraz zachowania Magdy Gessler mogły nawet przerazić niektórych obserwatorów tego programu. W tej chwili jest ona właścicielką kilku restauracji w Polsce, gdzie można zjeść wiele przepysznych dań, które trafią nawet w gusta ludzi najbardziej wybrednych.

Jak to się stało że Magda Gessler stała się tak popularna w całej Polsce?

Magda Gessler nie tylko prowadzi Kuchenne Rewolucje, ale również zasiada w jury programu Master Chef, gdzie kucharze walczą o to, aby być najlepszą osobą w tym programie, jeżeli chodzi o umiejętności kulinarne.

Przede wszystkim ludzie pokochali tą restauratorkę, ponieważ nigdy nie gryzie się ona w język, ale również potrafi wywoływać u ludzi skrajne emocje, których nieraz szukamy, gdy śledzimy czyjeś poczynania.  Program Kuchenne Rewolucje prowadzi ona już od 6 marca 2010 roku. W ostatnich latach miała też swoje dwa autorskie programy w telewizji Food Network. Pierwszym z nich był Sexy kuchnia Magdy Gessler, a obecnie prowadzi ona też program Odkrycia Magdy Gessler.

W 2010 roku od ministerstwa rolnictwa otrzymała certyfikat za to, że promuje polskie produkty. Wiele osób, u których wykonywała rewolucje może cieszyć się dobrze prosperującymi lokalami, w których pojawia się bardzo dużo klientów. We wszystkich programach, które prowadzi to nie są one reżyserowane i pokazuje ona tam swoją naturalność i wysoki temperament.